Úvod > Závodění
Atény 2004 - Lenka zvítězila v páté rozjížďce

18.srpen 2004 13:20 - Podle neoficiálních výsledků Lenka zvítězila v další olympijské rozjížďce a posunula se na průběžnou 2.příčku.

Šmídová v páté z jedenácti částí soutěže porazila domácí Virginii Kravariotiovou a Meg Galliardovou ze Spojených států amerických.
První ze dvou dnešních rozjížděk se vůbec nevyvedla dvojnásobné mistryni světa Siren Sundbyové. Norská jachtařka, která po dvou závodních dnech vedla celkové pořadí, dojela až devatenáctá a klesla na druhou příčku.

Na vedoucí pozici se ve vyrovnané regatě, po jejímž skončení se nejhorší jízda škrtá, posunula dnes devátá Sarah Blancková z Austrálie. Stejný bodový zisk jako třetí Šmídová má i čtvrtá Signe Livbjergová z Dánska, která v páté rozjížďce obsadila osmou příčku.