Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

Český svaz jachtingu
SPS Praha
CERE
Loděnice Vltava
usemika.cz

Úvod>O firmě
Lodě.cz, jakožto součást lodního průmyslu s využitím vlastního potenciálu vytvořily platformu internetového tržiště informací o lodích včetně aktuální nabídky lodí k určených k prodeji. Lodě.cz tím vytvářejí zcela nový prostor pro obchodní příležitosti a to zejména prodejcům,pronajímatelům, dodavatelům a výrobcům lodí, marínám, servisům, nezávislým odborníkům a všem ostatním firmám lodního průmyslu na jedinečném místě v centru internetové lodní komunity.Tato platforma je podle ohlasů našich uživatelů zároveň velmi účinným prodejním kanálem.
Výrazným rozšířením informačních zdrojů pro všechny zájemce o lodě a to bez ohledu na to zda jde o lodě nové či z druhé ruky, otevírají Lodě.cz všem subjektům a jedinečné obchodní příležitosti a tím pomáhají růst celému oboru.
Díky našim dlouhodobým zkušenostem z oboru, jeho detailní znalosti a klíčovým strategickým partnerstvím spolu s umístěním na jedinečné intuitivní adrese jsme schopni dlouhodobě vytvářet prostředí pro úspěšné obchodování.
Do spektra našich činností v oboru patří dále tištěný časopis Lodě zdarma, který vydáváme od roku 2009. Časopis je úzce zaměřený na specializovanou inzerci v segmentu lodí. Lodě zdarma vycházejí 4x ročně v nákladu 15000 ks a jsou distribuovány prostřednictvím sítě stojanů Grand Princ u benzínových čerpacích stanic, lodních eventech, výstavách, některých jachtklubech, atd.