Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod>Doprava lodě

Doprava lodě

Přeprava lodí je věcí velni specifickou. Díky zpravidla oblým tvarům a zcela specificky tvarovanému dnu je zapotřebí vždy použít speciální přípravky a přívěsné vozíky. Kromě toho, lodě a jejich příslušenství vyžaduje i specifický způsob upevnění na vozíku tak, aby nedošlo k jejich poškození. S přepravou lodí mají naši spolupracovníci dlouhodobé zkušenosti čímž je riziko minimalizováno. Pro případ, že by snad cestou přece jen došlo k nehodě, jsme pojištěni.

Pro vás, kdo řešíte jak a kam přepravit vaši loď poté, co jste ji právě zakoupili, nabízíme i možnost uložení v hlídaném areálu. 

Pro silniční dopravu platí standardní pravidla omezující rozměry a hmotnost přepravovaného nákladu na 2,50m šířky a max. do 3500kg celkové hmotnosti přípojného vozidla včetně nákladu. Tolerováno bývá ještě někdy překročení šířky do 2,55m. Nad tyto rozměry je nutné indviduální posouzení.

Standardní cena za 1km je 20,-CZK. Ta však nezahrnuje dálniční poplatky, trajekty, apod. Vaše poptávka by měla obsahovat rozměry a hmotnost lodě, požadovaný termín a samozřejmě místo vykládky a nakládky.

Poptávky posílejte na petr@lode.cz nebo přímo volejte 602325965.