Partneři - Lode.czPartneři - Lode.cz

SPS Praha
CERE
Loděnice Vltava
najachtu.cz

Úvod>Doprava lodí

Doprava lodí

Přeprava lodí je věcí velni specifickou. Díky oblým tvarům a zcela ?nevhodně? tvarovanému dnu je zapotřebí vždy použít speciální přípravky a přívěsné vozíky. Kromě toho, lodě a jejich příslušenství vyžaduje i specifický způsob upevnění na vozíku tak, aby nedošlo k poškození.

Pro vás, kdo řešíte jak přepravit vaši loď poté, co jste zakončili sezónu na vodě na zimoviště, případně potřebujete převézt loď, kterou jste koupili nebo právě prodáváte, tak právě vám nabízíme kompletní organizaci přepravy.

Při mezinárodní přepravě připravíme i dokumenty pro spedici (v případě exportu ze státu mimo EU), vyřídíme celní formality a loď spolehlivě dopravíme na místo určení. Pro silniční dopravu platí standardní pravidla omezující rozměry a hmotnost přepravovaného nákladu na 2,50m šířky a max. do 3500kg celkové hmotnosti přípojného vozidla včetně nákladu. Tolerováno bývá ještě překročení šířky do 2,55m. Nad tyto rozměry je bohužel potřeba objednat výjimku.

Na přání samozřejmě zorganizujeme přepravu samozřejmě lodě i těžší, na kamionu s doprovodem.

Ceny za dopravu držíme na nejnižší možné úrovni, požádejte nás o nezávaznou kalkulaci přepravy vaší lodě. Poptávka by měla obsahovat rozměry a hmotnost lodě, požadovaný termín a samozřejmě trasu. Naší předností je kromě ceny také spolehlivost a přesnost.

Poptávky posílejte na petr@lode.cz nebo přímo volejte 602325965.