Logo PETRIOT AIR SYSTEMS co.
 OBSAH
 CO NOVÉHO
 ELEKTRONIKA
 CHARTER
 LODĚ
 LODNÍ MOTORY
 OBLEČENÍ
 PLAVBY
 PŘÍSLUŠENSTVÍ
 TEORIE
 TESTY LODÍ
 VRAKY
 ZÁVODĚNÍ
 O RÉČKU
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  blikmajak.gif (1222 bytes)  O Réčku


Jistě mnohé z Vás po objevení Réčka napadne, k čemu další časopis o lodích. Ré Yachting vznikl jako reakce na situaci na trhu, kdy na jedné straně existují střídavě jeden až dva jachtařské časopisy. Na první pohled by se tedy mohlo zdát, že je to pro naše české potřeby až dost. Na straně druhé však jsme pociťovali nutnost poskytnout jachtařské veřejnosti časopis, který by přinášel informace odborné a zaměřené čistě na jachting. Navíc nás přitahovaly široké možnosti internetu, který zaznam
enává v dnešní době takový rozmach. Možnost sdělovat informace rychlostí dosud nevídanou, aktualizovat vydání třeba ze dne na den, přístupnost ohromné spoustě čtenářů a cenová dostupnost pro všechny byly hlavní argumenty pro vznik Réčka.

Na našich stránkách se můžete dočíst o novinkách a dění ve stálých rubrikách. Chceme, aby si každý, kdo naše stránky otevře, měl možnost odnést něco pro sebe. V každém případě ale chceme především, aby se Réčko stalo zdrojem Vašich informací pokud jde o jachting. Pochopitelně jsme si vědomi, že toho můžeme dosáhnout jedině tehdy, budou-li našimi spolupracovníky odborníci, dlouholetí a zkušení jachetní kapitáni, lidé, kteří se profesně zabývají konstrukcí, výrobou lodí, ale i školením jachtařů a pronájmem lodí, v neposlední řadě pak se aktivně věnují závodnímu jachtingu. Našimi spolupracovníky se můžete stát i Vy. Máte stylistické schopnosti? Chcete se s ostatními podělit o své zážitky a zkušenosti? Jste schopní fotografové? Uvítáme Vaše příspěvky. Podmínky spolupráce Vám na vyžádání rádi sdělíme.
Napište nám:
lode@lode.cz.

Vaše redakce

Réčko, internetový časopis pro jachtaře. Šéfredaktor Petr Zajíček.
Adresa redakce: Ré-yachting magazine, Pod lesem 209, 252 46, Praha - západ, tel 0602 325 965, fax: 0602 228 602, e-mail: lode@lode.cz Žádná část těchto materiálů nesmí být dále jakýmkoliv způsobem dále použita bez souhlasu vydavatele. Materiály nemusí vždy vyjadřovat názor vydavatele. Ré je aktualizováno nepravidelně. Materiály předané redakci mohou být publikovány i v tištěné podobě.