Lodě.cz on-line přístav pro plavby na sladkých i slaných vodách

Vaše plavby začínají u nás...
Úvod > Co nového?
Exkluzivní výstava lodí a vodních sportů FOR BOAT přinese novinky i šanci vyhrát loď za půl milionu
 
      Již posedmé se v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA uskuteční výstava lodí a vodních sportů FOR BOAT.

 
V souběhu s výstavou obytných automobilů a karavanů FOR CARAVAN se v termínu 15. až 17. března představí nejnovější trendy i technologické novinky odvětví lodí, vodních sportů, karavaningu či cestování. Jeden z návštěvníků události navíc může přímo na výstavišti vyhrát luxusní loď v hodnotě půl milionu korun.

Sedmý ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT, který proběhne ve dnech 15. až 17. března v PVA EXPO PRAHA, přinese exkluzivní soutěž pro ty, kteří touží po vlastní lodi. Návštěvníci výstavy budou mít možnost vyhrát loď Corsiva 475 New Age v hodnotě půl milionu korun od firmy Wavy Boats. Společnost se zabývá prodejem motorových člunů, rybářských polyethylenových a laminátových lodí, závěsných motorů, lodních vleků a široké palety příslušenství. Na stánku tohoto vystavovatele proběhne v sobotu 16. března v 17 hodin losování výherce.

Téměř pětimetrová loď Corsiva 475 New Age nabízí stejně bohatou výbavu a komfort jako její větší sourozenci. Na zádi je pohodlná sedačka s vysokým opěradlem, před kterou se nachází konzole řízení, ve které jsou zabudované držáky nápojů a jiných drobností. Na přídí je sedačka ve tvaru "U", uprostřed které je možné vysunout praktický stolek. Podrobnosti o soutěži a podmínky účasti najdete na www.forboat.cz.

Expozice nejvýznamnějších značek

Halu 1 letňanského výstaviště zaplní novinky i bestsellery renomovaných tuzemských i zahraničních firem. Těšit se mohou návštěvníci na expozice AVAR-YACHT, AVENTURA point, BEMEX BOOT, výrobce lodních motorů BG Technik cs, Česká lodní doprava-charter, f.a.s yachting, Freedom Yachting, Jacht servis, MARINA DOCK, MARINE, Mega-Sports Vertriebs GmbH, Pavel Klimeš - Boatservice nebo Wavy Boats. Účastnit se bude i české zastoupení rakouského poskytovatele asistenčních služeb na moři, firmy SeaHelp, kterou ve Východní Evropě zastupuje společnost Lodě, s.r.o.

Společnost Pavel Klimeš - Boatservice představí na veletrhu motorový člun AS 23GL s přívěsným motorem Honda BF 250 D URU. AS 23GL byl uveden na trh italskou loděnicí As Marine. Vyznačuje se inovativním designem a chytrým prostorovým konceptem na palubě. Boční konzolí řízení se sedadlem řidiče pro maximální volnost pohybu v kokpitu. Světlou kajutou se střešním oknem (luknou), manželskou postelí a velkými bočními okny. Samostatnou koupelnou s umyvadlem a chemickým WC. Jde o člun s délkou 6,99m pro 8 osob, se kterým se můžete plavit na moří, podél pobřeží, na řekách či jezerech, nebo v plavebním kanálu. O příjemný pobyt na palubě se postará prostorný variabilní kokpit včetně stolku, kuchyňky, pohodlných sedaček s možností úpravy na ležení, a velkým opalovací ležením (sundeckem) na přídi. Kompletní cabrio (stanové zakrytí) se postará o příjemný pobyt na lodi v případě nepříznivého počasí.
Výkonný přívěsný motor Honda V6 s 250koňskými silami dělá z této luxusní yachty velmi rychlý sportovní člun. Marine AS 23GL můžete využít k cestování po vodních plochách, tak i ke všem vodním sportům jako je vodní lyžování, wakeboarding, surfing, vlečení hraček.

f.a.s. yachting vystaví na své expozici lodě Jeanneau Cap Camarat 6.5 WA serie 3, Merry Fisher 795 serie 2 a 695 sport.

Společnost Jacht servis s.r.o. je výhradním prodejcem amerických sportovních lodí Tigé Boats a ATX Surf Boats pro Českou republiku, Slovensko a Polsko. Jedná se o speciálně konstruované sportovní lodě s patentovaným konvexním trupem, které jsou určeny především na vodní sporty, jako je wakesurfing, wakeboarding a vodní lyžování. Těšit se můžete na představení surf systému "GO" a TAPS 3T, které společně s motory Indmar Raptor činí z lodí Tigé Boats a ATX Surf Boats jedničky ve své kategorii. Na své si určitě přijdou nejen příznivci vodních sportů, ale i ti, kteří od lodi chtějí kvalitu, všestrannost a skvělý výkon.

Své produkty v Letňanech představí také ARIGA, BEMEX BOOT, Branislav Šťastný - BRAST, Cerbera, Massilia trade, NEBOSCAR, O.A.K., PANTAENIUS GmbH Branch in Poland, Ředitelství vodních cest ČR nebo Your wave a další.

Více na www.forboat.cz.

autor: forboat.cz

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>