Úvodní strana Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, null given in /web/htdocs/www.lode.cz/home/www/phpAds/view.inc.php3 on line 16 Warning: reset(): Passed variable is not an array or object in /web/htdocs/www.lode.cz/home/www/phpAds/view.inc.php3 on line 18 Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /web/htdocs/www.lode.cz/home/www/phpAds/view.inc.php3 on line 18
 
  magazín Lodě - zdarma ve formátu PDF

 
 
     
 
 
Využíváme zpravodajství ČTK Fotogalerie Charter

 Č a s o p i s   R é
O B S A H
Co nového?
Elektronika
Lodě
Oblečení
Plavby
Testy lodí
Závodění
Přístavy
Legislativa
Starší vydání Ré
 

Tisková zpráva z 4.9.2002
 
      Sdělení MDS ČR, odboru plavby a vodních cest ve věci obnovení plavby na labsko-vltavské dopravně významné vodní cestě:
 
?Dne 20.8.2002 v důsledku poąkození vodní cesty povodňovou situací zastavil plavební úřad ČR ? Státní plavební správa plavbu na labsko-vltavské vodní cestě v úseku Třebenice ? Mělník a v úseku Chvaletice ? st. hranice. Ve snaze zpřístupnit alespoň část labsko-vltavské vodní cesty, provozovatelům vodní dopravy, MDS sděluje, ľe plavba od 3.9.2002 je povolena na úseku:

Labe
ř. km. 19,00 ? 68,70 s následujícím omezením: Povolení se vztahuje na jednotlivě plující plavidla a tlačné sestavy do celk. délky 100 m a ąířky 10,6 m. Plavba je povolena pouze plavidlům s max. ponorem 2 m, a to bez ohledu na aktuální průtok profilem úředního vodočtu v Mělníku. Plavba je moľná pouze ve dne a za nesníľené viditelnosti. Z povolení jsou vyňata plavidla zabezpečující osobní lodní dopravu.

ř. km. 9,6 ? 109,27 ? Povolení se vztahuje pouze na plavidla a tlačné sestavy do celk. délky 60 m. Plavba je moľná pouze za vodního stavu vyąąího neľ 275 cm na úředním vodočtu v Ústí nad Labem. Plavba je moľná pouze ve dne a za nesníľené viditelnosti. Z povolení jsou vyňata plavidla zabezpečující osobní lodní dopravu.

Labe
ř.km. 20,12 ? 102,50

Vltava
ř. km. 51,15 ? 53,25 ? pro plavidla s max. ponorem 0,5 m.

ř. km. 54,25 ? 59,30 ? pro plavidla s max. ponorem 1,5 m.


Plavba se řídí podle aktuálních vodních stavů, přeprava plavidel přes vodní díla Slapy, Kamýk, Orlík a Kořensko je i nadále zastavena?.




V Praze dne 4.9.2002


Ing. Magdalena Konvičková, v.r.
ředitelka odboru plavby a vodních cest

MDCR

 

<< Předchozí

Přehled článků

Následující >>

Časopis Re

N a j d ě t e   s i
Prohledávejte internet s pomocí našeho serveru. Zkuste rozšířené vyhledávání.
N o v i n k y
Přihlaste se k odběru novinek e-mailem. Více info
N a s t a v t e   s i
server lode.cz
jako svou
výchozí stránku nebo si jej přidejte do Oblíbených / Favourites.

P ř i d e j t e
              o d k a z

Zaregistrujte si Vaše firemní, klubové či osobní stránky v katalogu lode.cz - ZDARMA.
Jak to udělat?

 
Naši partneři:

...a další
zajímavé odkazy

  ©2000-2004 lode.cz
  Vytvořilo AM studio


 
archiv článků zde…